Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Published
ja: 掲載

en: Sort order
ja: 並び順

en: node
ja: ノード

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: nodes
ja: ノード

en: Form mode
ja: フォームモード
