Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Label
ka: სათაური

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
