Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: N/A
lt: N/D

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: node
lt: mazgas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas
