Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Default
af: Verstek

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
