Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Published
bg: Публикувано

en: node
bg: възел
