Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
