Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Entity Bundle
bo: དངོས་གཞི་Bundle
