Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Default
cy: Diofyn

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: node
cy: nod

en: Collapsible
cy: Plygadwy
