Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Published
fil: Inilathala
