Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
