Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Published
it: Pubblicato

en: N/A
it: N/D

en: Sort order
it: Ordinamento

en: node
it: nodo

en: Collapsible
it: Richiudibile

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: nodes
it: nodi

en: Form mode
it: Modalità form

en: Add existing @type_singular
it: Aggiungi un @type_singular esistente

en: Add @type_singular
it: Aggiungi @type_singular
