Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Published
kk: Жарияланған
