Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Published
pl: Opublikowane

en: N/A
pl: niedostępne

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: node
pl: zawartość

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: nodes
pl: węzły

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: Add existing @type_singular
pl: Dodaj istniejący @type_singular

en: Add @type_singular
pl: Dodaj @type_singular

en: The selected @label has already been added.
pl: Wybrany  @label został już dodany.

en: Override labels
pl: Nadpisz etykiety

en: Singular label
pl: Etykiety dla liczby pojedynczej

en: Plural label
pl: Etykieta dla liczby mnogiej

en: Label (singular)
pl: Etykieta (liczba pojedyncza)

en: Label (plural)
pl: Etykieta (liczba mnoga)

en: Overriden labels are used: %singular and %plural
pl: W użyciu są nadpisane etykiety: %singular i %plural

en: Default labels are used.
pl: Używane są domyślne etykiety.

en: Allow new
pl: Zezwól na dodawanie nowych

en: Unable to load the referenced entity.
pl: Nie udało się załadować wywoływanej encji.

en: @entity_type entities
pl: encji @entity_type

en: Form mode: @mode
pl: Tryb formularza: @mode
