Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Published
sk: Zverejnené

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: node
sk: obsah

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: nodes
sk: obsahy

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Add existing @type_singular
sk: Pridať existujúci @type_singular

en: Add @type_singular
sk: Pridať @type_singular

en: The selected @label has already been added.
sk: Vybraný @label už bol pridaný.

en: Collapsed by default
sk: Predvolene zbalené

en: Override labels
sk: Prepísať označenia

en: Singular label
sk: Singulárne označenie

en: Plural label
sk: Plurálne označenie

en: Inline entity reference display format settings
sk: Nastavenia formátu zobrazenia referencie na entitu v riadku

en: Match operator
sk: Operátor zhody

en: Label (singular)
sk: Označenie (jednotné číslo)

en: Label (plural)
sk: Označenie (množné číslo)

en: Overriden labels are used: %singular and %plural
sk: Používajú sa prepísané označenia: %singular a %plural

en: Default labels are used.
sk: Používajú sa predvolené označenia.

en: Allow new
sk: Povoliť nový

en: Allow existing
sk: Povoliť existujúci

en: Unable to load the referenced entity.
sk: Nie je možné načítať referenčnú entitu.

en: @entity_type entities
sk: @entity_type entity

en: Form mode: @mode
sk: Režim formulára: @mode
