Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Unpublished
sr: Необјабљено
