Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: node
th: โหนด

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม
