Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Published
ur: شائع شدہ
