Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Published
vi: Đã công bố

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Collapsible
vi: Có thể thu gọn

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
