Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Visible
cy: Gweledig

en: Custom
cy: Addasu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Hidden
cy: Wedi cuddio
