Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Container
id: Kontainer

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Top
id: Atas

en: Visible
id: Terlihat

en: Bottom
id: Dasar

en: Inline
id: Sebaris

en: Custom
id: Tersuai

en: Fields
id: Bidang isian

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Middle
id: Tengah
