Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Hidden
ne: लुकेको
