Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Custom
oc: Personalizat

en: Fields
oc: Camps

en: Hidden
oc: Amagat

en: Middle
oc: Mitan
