Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Container
pl: Kontener

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Visible
pl: Widoczny

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Inline
pl: Przed polem

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Middle
pl: Środek

en: Scroll
pl: Przewijanie
