Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Container
ro: Recipient

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Visible
ro: Vizibil

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Custom
ro: Personalizat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Hidden
ro: Ascuns
