Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Visible
ta: பார்க்கக்கூடிய

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Hidden
ta: மறைந்தது
