Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Container
ar: حاوية

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Visible
ar: مرئي

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Custom
ar: مخصص

en: Fields
ar: الحقول

en: Hidden
ar: مخفي
