Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Hidden
ast: Anubríu
