Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Container
be: Кантэйнер

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Visible
be: Бачна

en: Bottom
be: Знізу

en: Inline
be: Убудаваны

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Hidden
be: Схаваць
