Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Visible
bg: Видим

en: Bottom
bg: Дъно

en: Inline
bg: В една линия

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Hidden
bg: Скрит
