Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ
