Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Inline
bs: U liniji

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Hidden
bs: Sakriven
