Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Container
ca: Contenidor

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Inline
ca: En línia

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Hidden
ca: Ocult
