Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Container
cs: Kontejner

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Visible
cs: Viditelné

en: Bottom
cs: Dole

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Hidden
cs: Skryté
