Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Visible
el: Ορατό

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Hidden
el: Κρυφό
