Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Container
es: Contenedor

en: Settings
es: Configuración

en: Default
es: Por defecto

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Inline
es: En línea

en: Custom
es: Personalizado

en: Fields
es: Campos

en: Hidden
es: Oculto

en: Middle
es: Enmedio
