Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Container
et: Konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Visible
et: Nähtav

en: Bottom
et: Alumine

en: Inline
et: Samal real

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Hidden
et: Peidetud
