Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Visible
fa: نمایان

en: Bottom
fa: پایین

en: Inline
fa: درون خطی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Fields
fa: فیلدها

en: Hidden
fa: پنهان
