Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Container
fr: Conteneur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Inline
fr: En ligne

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Fields
fr: Champs

en: Hidden
fr: Caché

en: Middle
fr: Milieu

en: Scroll
fr: Défilement
