Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Container
he: מיכל

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Visible
he: נראה

en: Bottom
he: למטה

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Custom
he: מותאם

en: Fields
he: שדות

en: Hidden
he: מוסתר

en: Middle
he: אמצע
