Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Container
hr: Kontejner

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Bottom
hr: Dno

en: Inline
hr: U istom redu

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Hidden
hr: Skriveno
