Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Container
hu: Tároló

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Visible
hu: Látható

en: Bottom
hu: Alja

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Custom
hu: Egyéni

en: Fields
hu: Mezők

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Middle
hu: Közép
