Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Container
is: Gámur

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Inline
is: Innfellt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Fields
is: Svæði

en: Hidden
is: Falið
