Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Container
it: Contenitore

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Top
it: In cima

en: Visible
it: Visibile

en: Bottom
it: In fondo

en: Inline
it: In linea

en: Custom
it: Personalizzato

en: Fields
it: Campi

en: Hidden
it: Nascosto
