Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Container
ja: コンテナー

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Visible
ja: 表示

en: Bottom
ja: ボトム

en: Inline
ja: インライン

en: Custom
ja: カスタム

en: Fields
ja: フィールド

en: Hidden
ja: 非表示

en: Middle
ja: 中
