Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Fields
ka: ველები

en: Hidden
ka: დამალული
