Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Bottom
km: បាត

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Hidden
km: ដែល​លាក់
