Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Visible
ku: بینراو

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Hidden
ku: شارراوە
