Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Container
lt: Konteineris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Visible
lt: Matomas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Auto
lt: Automatiškai
