Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Container
lv: Konteiners

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Visible
lv: Redzams

en: Bottom
lv: Apakša

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Hidden
lv: Slēpts
