Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
